Gdzie najtańszy leasing na samochód?

Gdzie najtańszy leasing na samochód?

Dział o aktualnych promocjach leasingowych.

przez eli_ano » 28 cze 2016, o 20:57

Niektorzy, chyba to starsze pokolenie - moj ojciec i teść, mają potrzeba posiadania na własność. Ja nie wiem po co, bo w sumie patrząc z perspektywy zysków, to lepiej miec co miesiąc fakturę kosztową niż "dobro" na stanie. Jedna faktura zamiast kilku- za naprawy, przeglądy, oc/ac, częsci, kredyt, czas to też pieniądz, warto o tym pamiętać
eli_ano

Reputacja: 0 pkt
Od: 27 cze 2016, o 21:00

przez turkus » 29 cze 2016, o 12:57

rozi23 napisał(a):
turkus napisał(a):Poszukuję firmy leasingowej – dobrej, sprawdzonej, która nie nalicza dzikich odsetek. Są takie w ogóle? Banki mają to do sobie, że narzucają zawsze marże, prowizje, jakieś ukryte koszty. Gdzieś ostatnio obiło mi się o uszy coś o leasingu, który miał w cenie serwis samochodu. Chyba nie było też wpłaty własnej. To w ogóle możliwe przy leasingu?! Słyszeliście coś? Macie jakieś propozycje warte polecenia i uwagi? Nie chcę płacić wysokiej raty. Jakieś 500-600 zl :)

Ja ostatnio natknąłem się na raczkujący w Polsce leaseplan, który chodź u nas się przebija, to na zachodzie jest bardzo rozpoznawalną marką i słyszałem że mają w swojej ofercie usługę o jakiej piszesz, tzn serwisy i eksploatacje (po za paliwem) w cenie - sprawdź to :)

Leasplan sprawdzony :) Dzięki za podpowiedź, bo okazała się przydatna. To jest prawie na pewno to, o czym wspominałam. Zlustrowałam ich ofertę. Fiat500 za 500 zł miesiecznie, albo nawet lepiej – toyota yaris za tyle samo. Choć Japończyk to Japończyk, więc bliżej mi jednak do yariski. Inne auta nieco droższe, np. ford focus za 650 i to też mnie kusi, bo w sumie niby tylko 150 zl więcej. A auto większe, bardziej uniwersalne jednak i z lepszym silnikiem. Co Wy byście brali? ;)
turkus

Od: 28 maja 2016, o 19:36

przez rozi23 » 30 cze 2016, o 05:31

Z tego co kojarzę, mają też Avensisa za 960zł na pełnym wypasie, więc jak szaleć... :D A to jest akurat 500zł mniej niż zapłacisz za wynajem w samej Toyocie :D :shock:
rozi23

Reputacja: 1 pkt
Od: 24 cze 2016, o 11:17

przez turkus » 2 lip 2016, o 23:23

No tak, zdążyłam juz sprawdzić i wynajem u nich faktycznie wychodzi kilka stówek taniej niż jak by brać samochód bezpośrednio u dealera. To nad czym, sie zastanawiać? Chyba tylko nad marką ;)
turkus

Od: 28 maja 2016, o 19:36

przez yoda » 16 lut 2017, o 13:34

W sumie kilka stówek to jest różnica. :)
yoda

Od: 16 lut 2017, o 13:20

przez marekzaq » 27 lut 2017, o 22:32

Sprawdź ofertę platformy finansowej sam z niej korzystałem, wprawdzie nie brałem samochodu tylko sprzęt komputerowy do firmy no ale warunki mają naprawdę świetne, może na samochód też coś dobrego znajdziesz
marekzaq

Od: 17 sty 2017, o 20:55

przez agata best-lease » 19 lis 2018, o 12:57

Witam serdecznie!
Zajmuję się leasingami i kredytami samochodowymi.
Bardzo chętnie przygotuję bardzo korzystną ofertę.
Warto skorzystać, zanim zmienią się przepisy w nowym roku.
Agata Falba
agata@best-lease.pl
tel: 661 512 688
agata best-lease

Od: 19 lis 2018, o 12:54

Poprzednia strona

Powrót do Promocje leasingowe