Opinie na temat BRE/mBank Leasing - mLeasing

Opinie na temat BRE/mBank Leasing - mLeasing

Oferta, opinie o firmie BRE Leasing.

przez ola » 22 paź 2014, o 15:20

BRE miał bardzo dużo jednostek działających na terenie całego kraju. Za obsługę można ich chwalić.
ola
Praktyk

Reputacja: 0 pkt
Od: 18 paź 2014, o 05:55

przez ola » 22 paź 2014, o 16:02

Ja doświadczenie z mBankiem i Multibankiem w zakresie kredytów mam dobre. Z leasingu akurat u nich nie korzystałam, ale nie wahałabym się.
ola
Praktyk

Od: 18 paź 2014, o 05:55

przez maja » 22 paź 2014, o 16:35

Jeśli zapewniają taką obsługę jak w przypadku bankowości to na pewno w tym względzie jest to wysoki standard.
maja
Praktyk

Od: 18 paź 2014, o 06:05

przez wiktor » 23 paź 2014, o 08:42

romek napisał(a):W przypadku BRE banku to oni mieli przez trochę tak BRE leasing, mleasing i Millenium leasing. Teraz BRE leasing przekształcili w mleasing w pełni.

MLeasing jest pewnie produktem przynależącym do mBanku, przynajmniej tak kojarzę wszelkie produkty tego banku.
wiktor
Praktyk

Od: 18 paź 2014, o 06:04

przez wiktor » 23 paź 2014, o 08:44

ola napisał(a):BRE miał bardzo dużo jednostek działających na terenie całego kraju. Za obsługę można ich chwalić.

Jednak punktów mBanku nie ma zbyt wiele, więcej można sfinalizować operacji przez internet lub telefon.
wiktor
Praktyk

Od: 18 paź 2014, o 06:04

przez adam » 23 paź 2014, o 12:16

BRE Leasing miał swoje oddziały i teraz te oddziały nazywają się mleasing - o jednym wiem w Krakowie.
adam
Praktyk

Od: 18 paź 2014, o 05:58

przez Beata Szostak » 23 mar 2015, o 21:28

Ja niestety mam bardzo złą opinię odnośnie zakończenia umowy leasingu z M Leasing :cry: Jeśli mogę coś doradzić to bardzo pilnujcie zapisów umowy, a nie sugerujcie się wyłącznie korespondencją email z przedstawicielami M leasingu, gdyż akurat w moim przypadku były nieścisłe i przez to bardzo drogo mnie kosztowało zakończenie umowy z tym leasingiem.
Beata Szostak

Od: 23 mar 2015, o 21:17

przez becia » 16 lis 2018, o 10:35

NIE poleca, dawno nie spotkałam się z takim olewanie klienta (dosłownie), pan nie odbiera, nie oddzwania, umawia się, a potem nie można się z nim skontaktować, ukryte opłaty, co z tego, że zapytasz czy są jeszcze jakieś opłaty, będą kłamać, że nie a potem się okazuje co innego,problem z dostaniem dokumentów jakichkolwiek, w dodatku zatrudniają sobie jakąś szemraną firmę która niby ma ułatwić rejestrację pojazdu, a w rzeczywistości ją znacznie utrudnia i wydłuża w czasie, musiałam tam iść kilka razy tracąc czas bezsensu, pani najpierw kłamie potem nic nie wie, zero chęci wyjaśnienia czegokolwiek, ogólnie całokształt to fatalna obsługa, bezczelna, opryskliwa, żenująco niski poziom
becia

Od: 16 lis 2018, o 10:29

przez Dorota_K » 5 sie 2019, o 12:06

Zdecydowanie odradzam. Kazde glupstwo, najmniejsza i nieistotna zmiana jest obarczona stosowna oplata netto. Ale to bajka, to wiadomo przy podpisywaniu umowy. Osobna kwestia jest ubezpieczenie- najdrozsze na rynku! owszem uwzglednili wszystkie znizki, co z tego, identyczne ubezpieczenie z PZU kosztuje 600 zlotych mniej!!! Rok wczesniej 800 zl mniej !!! Mozna wystapic o zgode na ubezpieczenie zewnetrzne ale firma musi sie zgodzic (np. Z Warta nie maja umowy wiec nie) i :

"
Z tytułu ubezpieczenia indywidualnego zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji naliczane są dodatkowe koszty:
• 200 PLN netto przy podpisaniu aneksu – opłata jednorazowa (pkt 17 Tabeli: Indywidualne uzgodnienia w zakresie ubezpieczenia przedmiotu leasingu poza pakietem ubezpieczeniowym mLeasing)
• 250 PLN netto opłata za administrowanie polisą obcą – opłata coroczna, pobierana również w pierwszym roku obowiązywania polisy obcej (pkt 20 Tabeli)"

A jakby tego bylo malo obsluga klienta jest STRASZNA, niemili, opryskliwi, i nastawieni na kreowanie przeszkod. To moj kolejny leasing, pierwszy w mLeasing i chyba nie musze dodawac ze ostatni! W tym samym czasie koncze inny leasing z Getinem i bardzo zaluje zmiany. Radze omijac szerokim lukiem.
Dorota_K

Od: 5 sie 2019, o 11:59

Poprzednia strona

Powrót do BRE Leasing